İttifak Holding Konyaspor Ekibi Fenerbahçe Müsabakasına Hazırlanıyor

Süper Lig’in 26’ıncı haftasında Fenerbahçe ile oynanacak müsabakanın hazırlıkları İttifak Holding Konyaspor cephesinde başladı. Tecrübeli Teknik Direktör Bülent Korkmaz gözetiminde başlayan hazırlıklarda eksikler ise can sıktı.

Süper Lig’de 26’ıncı haftanın kritik müsabakalarından biri de İttifak Holding Konyaspor ve Fenerbahçe ekipleri arasında yaşanacak. Yeşil beyazlı kulüp ise hazırlıklarına sıkı bir şekilde başladı.

Sarı lacivertli ekiple 14 Mart Cumartesi günü deplasmanda oynanacak müsabakanın hazırlıklarına ise Kayacık Tesisleri’nde başlandı. Tecrübeli teknik adam Bülent Korkmaz yönetiminde yapılan idmana, koşu ve ısınma hareketleri ile başlandı.

Yapılan idman yeşil beyazlı kulübün resmi internet sitesinde duyuruldu. Koşu ve ısınma hareketleri ile başladıktan sonra ise, 5’e 2 oyun oynayarak devam eden Konya ekibi, koşu ve açma germe hareketleri ile de sarı lacivertli ekibin müsabakasının günlük antrenmanını tamamlamış oldu.

Antrenmanda Eksik Çoktu

Sarı lacivertli ekiple oynanacak maçın hazırlıklarında ise ayrı çalışan ve tedavilerine hala devam edilen oyuncular yer aldı. İdmanda, Erdon Daci, Volkan Fındıklı ve Robert Mak fizyoterapist eşliğinde çalışırken, Farouk Miya, Marin Anicic, Serkan Kırıntılı, Deni Milosevic ve Jens Jonsson ise yer almadı.

Kırıtılı’nın ise yer almamasının sebebi, kırmızı kart sebebiyle cezalı olması oldu.