İttifak Holding Konyaspor Ekibi Yeni Malatyaspor Deplasmanına Hazırlanıyor

Süper Lig’in 25’inci haftasında BtcTurk Yeni Malatyaspor ekibi ile karşı karşıya gelecek olan İttifak Holding Konyaspor ekibi maç için hazırlıklarına sıkı bir tempo ile devam ediyor. 7 Mart Cumartesi günü gerçekleşecek deplasman mücadelesinden galip olarak ayrılmak isteyen yeşil beyazlı ekibin antrenman sürecinde başında ise tecrübeli Teknik Direktör Bülent Korkmaz yer aldı.

Süper Lig’de 25’inci haftanın kritik mücadelelerinden birisi de BtcTurk Yeni Malatyaspor ekibi ile deplasmanda karşı karşıya gelecek olan İttifak Holding Konyaspor ekibi, hazırlıklarına yoğun bir tempo ile devam ediyor. Kendi evinde yaşayamadığı galibiyetlerin ardından deplasman mücadelelerinden de beraberlik ya da mağlubiyetle dönen yeşil beyazlı ekip, bu mücadeleden artık galibiyet almak istiyor.

Yeşil beyazlı kulüp Kayacık Tesisleri’nde Teknik Direktör Bülent Korkmaz gözetiminde yapmış olduğu idmana, koşu ve ısınma hareketleri ile başladı. Sonrasında ise 5’e 2 oyunla devam eden yeşil beyazlılar, taktik çalışmaları yaparak idmanını tamamladı.

Antrenmanda Eksikler Vardı

Kulübün Kayacık Tesisleri’nde yapılan idmana tedavilerinin devam etmesi sebebiyle katılamayan sporcu ise Farouk Miya oldu. Öte yandan Robert Mak, Marin Anicic ve Erdon Daci de takımdan ayrı olarak çalışmalarını sürdürdü.