İttifak Holding Konyaspor Dev Pankartla Teşekkür Etti

Süper Lig’de mücadele eden İttifak Holding Konyaspor Kulübü, zor günlerin yaşandığı dönemde sağlık çalışanlarına özel olarak bir jest yaptı. Büyük bir beğeni alan yeşil beyazlı kulüp, hem taraftar hem de futbolseverler tarafından takdir topladı. Kulüp, Büyükşehir Belediye Stadyumu’na 86 metre uzunluğunda ‘Minnettarız’ yazılı dev bir pankart astı.

Koronavirüs salgını, tüm dünyada etkilerini sürdürmeye devam ederken, bu zorlu dönemde özellikle de sağlık çalışanlarının fedakarlıkları insanlığa örnek oldu. Bu süreçte gecelerini gündüzlerine katarak, insan sağlığını ön planda tutan sağlık çalışanlarına moral desteği için ise çeşitli etkinlikler düzenlendi.

Süper Lig ekibi olan İttifak Holding Konyaspor Kulübü de bu zorlu dönemde sağlık çalışanlarını unutmadığını bir kez daha gösterdi. Sağlıkçılara önemli bir jest yapan yeşil beyazlı kulüp, Büyükşehir Belediye Stadyumu tribünlerine dev bir pankart astı.

Tribünlere sağlık çalışanları için asılan 86 metre uzunluğundaki pankart, hem Konyaspor taraftarının hem de futbolseverin beğenisini topladı. Yeşil beyazlı kulüp tarafından başlatılan bu harekete ise büyük bir alkış geldi.

Çalışmalara Devam Ediliyor

‘Minnettarız’ yazılı dev pankart ile büyük bir beğeni toplayan yeşil beyazlılar, sağlık çalışanlarına bu şekilde teşekkür ederken, sporcular da ligde kalmak için hazırlıklarını devam ettirdi.

Güncel Yazılar