İttifak Holding Konyaspor Deplasmana Hazırlanıyor

Süper Lig’de mücadele eden İttifak Holding Konyaspor ekibi, ligin 27’inci haftasında başkent ekibi Gençlerbirliği ile mücadele edecek. 14 Haziran Pazar günü yaşanacak olan oyunun hazırlıkları ise yeşil beyazlı ekipte sıkı bir tempo ile devam ediyor.

Koronavirüs salgını sebebiyle verilen zorunlu aranın ardından, Süper Lig mücadeleleri 12 Haziran’da tekrar başlamaya hazırlanıyor. Ligin 27’inci haftasında ise İttifak Holding Konyaspor ekibi ve Gençlerbirliği ekipleri kozlarını paylaşacak.

Ligde kalma mücadelesi veren yeşil beyazlı ekip, hazırlıklarına yoğun bir tempo ile devam ediyor. Kayacık Tesisleri’nde gerçekleşen tempolu idmanın bilgileri ise kulübün resmi internet sitesinde duyuruldu.

14 Haziran Pazar günü Gençlerbirliği ekibi ile kozlarını paylaşacak olan Konya temsilcisi, ligde kalma mücadelesinden başarıyla ayrılmak için durmadan çalışmalarına devam ediyor.

Başkent ekibine konuk olacak olan Konyaspor, Kayacık Tesisleri’ndeki hazırlıklarını, tecrübeli Teknik Direktör Bülent Korkmaz ve yardımcı antrenörler gözetiminde gerçekleştiriyor.

Farouk Miya Fizyoterapist İle Çalıştı

Konuya ilişkin açıklama ise yeşil beyazlı kulübün internet sitesi üzerinden yapıldı. Antrenmana koşu ve ısınma hareketleri  ile başlayan Konya temsilcisi, çalışmalarına da top kapma ile devam etti.

Çift kale maç yaparak idmanı sona erdiren ekipte takımdan ayrı çalışan isimler de vardı. Tedavi olan Serkan Kırıntılı, Marko Jevtovic ve Rogerio Thuram antrenmana katılmadı.

Öte yandan Farouk Miya da fizypterapist eşliğinde çalışmalarını sürdürdü.

Güncel Yazılar