Hamza Hamzaoğlu Konyaspor’u Tebrik Etti

Süper Lig’de 27’inci hafta mücadelesinde Gençlerbirliği ekibine konuk olan İttifak Holding Konyaspor ekibi 2-1 skorla mağlup ayrıldı. Ateş hattında yer alan yeşil beyazlıların galibiyete büyük anlamda ihtiyacı varken, alınan mağlubiyet ise büyük bir üzüntüye neden oldu. Maç sonrasında açıklama yapan başkent ekibi Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu ise Konya ekibinin aslında maçta daha iyi oynadığını söyledi. Ve rakibini de tebrik ederek zor ve iyi bir galibiyet aldıklarını ifade etti.

Süper Lig’de 27’inci hafta mücadelesinde Gençlerbirliği’ne konuk olan İttifak Holding Konyaspor ekibi, 2-1 skorla sahadan mağlup ayrıldı. Büyük bir üzüntü yaşayan yeşil beyazlıların, galibiyete ise son derece fazla ihtiyacı vardı.

Konyaspor Daha İyi Oynadı

Mücadele sonrasında ise Konyaspor ekibinin rakibi Gençlerbirliği’nin Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, maç sonrasında yapmış olduğu basın açıklaması ile gündem oldu. Pas oyunundan vazgeçtiklerini ve hızlı hücumlar yapmaya çalıştıklarını belirten hoca, yeşil beyazlıların ilk yarıdaki üstünlüğünü kabul etmek zorunda kaldıklarını ifade etti.

İkinci yarıda ise oyunun değiştiğini söyleyen Hamzaoğlu, oyunculara ne yapılması gerektiğini devre arasında söylediklerini vurguladı. Zor ve iyi bir galibiyet aldıklarını da belirten teknik adam, oyuncularını ve Konyaspor ekibini de ayrıca kutladı. Ve yeşil beyazlıların da kendisinden daha iyi oynadığını düşündüğünü söyledi.

Güncel Yazılar