Galatasaraylı Oyuncuyu İttifak Holding Konyaspor İstiyor

Tüm spor kulüplerinde gelecek sezon hazırlıkları hız kesmeden devam ediyor. Süper Lig’de mücadele eden İttifak Holding Konyaspor da, yeni sezona daha güçlü bir kadroyla çıkmayı planlıyor.

 

İttifak Holding Konyaspor Kulübü, 2019-2020 sezonunda tam anlamıyla istediği başarıyı gösteremedi. Bu sebeple de gelecek sezona çok daha güçlü hazırlanmanı peşine düştü.

 

Koronavirüs salgını sebebiyle uzun bir dönemden bu yana liglerin askıya alınması ve antrenmanların da yapılamaması, yeşil beyazlı yönetimde ise büyük bir endişeye neden oluyor. Sıralamada tehlikeli bir konumda yer alan ve düşme hattında bulunan takım, kalan maçlarında ise özlemini çektiği galibiyeti yaşamak istiyor.

 

Takımını daha güçlü hale getirmek isteyen Konya ekibi de, Galatasaray’ın sezon başında transfer ettiği Valentine Ozornwafor için harekete geçti. Tecrübeli Teknik Direktör Fatih Terim’in üzerine takıma gelen sporcunun ise bir Süper Lig ekibine kiralık olarak gönderilmesi hedefleniyordu.

 

Kadroda Görmek İstiyor

 

İlk 11 kadrosunda forma giymesi muhtemel olan oyuncuyu ise Konya temsilcisi istediğini belirtti. Genç defans mevki sporcusu, bu süreçte Fatih Terim’in isteğiyle Süper Lig ekibine kiralık olarak gönderilecek.

 

20 yaşındaki sporcuyu kadrosunda görmek isteyen ekip ise İttifak Holding Konyaspor olacak.