Bülent Korkmaz 5’inci Maçında Galibiyet Sevincini Hem Yaşadı Hem Yaşattı

Süper Lig’in 26’ıncı haftasında Fenerbahçe ekibini konuk eden İttifak Holding Konyaspor, müsabakadan 1-0 skorla galip ayrıldı. Ligin ikinci sezonunun ilk galibiyetini haftalar sonra alan yeşil beyazlı ekip, eski Teknik Direktör Aykut Kocaman’ın ardından yoluna devam ettiği Bülent Korkmaz ile de ilk galibiyetini aldı. Bu galibiyet ile tarih yazan yeşil beyazlı kulüp, teknik adamla 5’inci maçına çıkmıştı.

 

Süper Lig’de 26’ıncı hafta müsabakası için Fenerbahçe ekibini kendi evinde konuk eden İttifak Holding Konyaspor ekibi sarı lacivertli ekibi 1-0 skorla mağlup etmeyi başardı. Ligin ikinci devresinde ilk kez galibiyet sevinci yaşayan yeşil beyazlı kulüp, Aykut Kocaman’ın ardından takımın başına geçen tecrübeli Teknik Direktör Bülent Korkmaz’ın da ilk galibiyeti olmuş oldu.

 

Haftalar sonra ilk galibiyetini Türkiye’nin 4 büyük takımından birine karşı alan Konya ekibinin sevinci ise görülmeye değer oldu.

 

Antalyaspor Zamanında Da Fenerbahçe’yi Mağlup Etmişti

 

Kocaman’ın ardından yeni hoca Bülent Korkmaz ile 5’inci maçına çıkan İttifak Holding Konyaspor ekibi, teknik hoca ile çıkmış olduğu 4 oyunda 1 kez mağlubiyet ve 3 kez de beraberlik almıştı. 3 puana ise sonunda sarı kanaryanın galibiyetini alarak sahip olan Anadolu Kartalı’nın hocası, Antalyaspor ekibini çalıştırmış olduğu süreçte de Fenerbahçe’yi mağlup etme başarısı göstermişti.