BAŞAKŞEHİR GALATASARAY’ DA ŞANS BULAMAYAN EMRE KILINÇ’I İSTİYOR

İstanbul ekibi Başakşehir yeni sezon hazırlıklarına başladılar. Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Emre Belözoğlu yönetimindeki Başakşehir’ in Burdur kampı başladı.

Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Tesislerin de sıkı bir hazırlık süreci içinden geçen Emre Belözoğlu yönetimindeki Başakşehir hazırlıklarına devam ediyorlar.

Geçen yıl da yeni sezon hazırlıklarının ilk etabını Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Tesisleri’nde yapan Başakşehir, bu yıl da 24 Temmuz’a kadar Burdur’da kamp yapacaklar.

Yeni sezon öncesinde kadrosunu güçlendirme çalışmalarına devam eden Başakşehir önemli isimler ile kadrosunu güçlendirmeye devam ediyorlar.

İstanbul ekibi Başakşehir yeni sezon da ilk hedefleri geçen sezon olduğu gibi yeni sezon da da süper ligi iyi bir yer de bitirerek gelecek sezon yeniden Avrupa liglerinde mücadele ede bilecek bir takım oluşturmak istiyorlar.

Avrupa da her sezon olmak isteyen Başakşehir yeni sezon planlamasını da ilk önce buna göre yapıyorlar.

İstanbul ekibinde yeni sezon öncesinde önemli ayrılıklar gerçekleşirken bir yandan da kadrosunu güçlendirmeye devam ediyorlar.

İlk takviyesi hücum hattına Santrafora gelen Başakşehir 28 yasındaki Polonyalı golcü Krzysztof Piatek ile anlaştılar.

Merkez orta sahasında ise 30 yasındaki tecrübeli isim Mehdi Abeid ile güçlendiren Başakşehir ‘de transfer süreci devam edecek.

Dimitris Pelkas sonrasında Başakşehir gözünü sarı kırmızılı takımın tecrübeli isimlerinden birisi olan Emre Kılınç ile yakından ilgileniyorlar.

Emre

EMRE BELÖZOĞLU TRANFER’DE ÇOK İSTEKLİ

Emre Belözoğlu’nun çalıştırdığı Başakşehir, yeni sezona iddialı bir kadroyla girmek adına Transfer çalışmalarını sürdürüyor. Turuncu lacivertlilerin yeni sezon öncesinde kadrosunu güçlendirme çalışmalarında gözleri sarı kırmızılı takım Galatasaray ‘ın oyuncusu olan Emre Kılınç da.

Turuncu lacivertli ekip Başakşehir ‘in teknik patronu Emre Belözoğlu’nun raporu doğrultusunda takımın eksiklerini gidermeye çalıyorlar. Başakşehir şimdiye kadar Krzysztof Piatek, Dimitris Pelkas ve Mehdi Abeid’i transfer etmişti. Hepsinde teknik adam Emre Belözoğlu ‘nun isteği doğrultusunda devam ederken teknik adam gözüne bir isim daha kestirdi.

Sarı kırmızılı takım Galatasaray’ ın yeni sezon da büyük olasılık ile kadrosunda düşünmediği isimlerden birisi olan ancak Avusturya kampı performansı ile dikkat çeken 28 yasındaki orta saha oyuncusu olan Emre Kılınç ‘ı kadrosuna katmak istiyorlar.

İstanbul ekibi Başakşehir, yeni sezonun 4. transferini Galatasaray’dan yapıyor. Turuncu lacivertli ekip Başakşehir, Emre Kılınç ile anlaşma sağladı. Emre Belözoğlu ile görüşen 28 yaşındaki futbolcu ikna edilirken imzaların ise sarı kırmızılı takımın orta saha transferi sonrasında bu anlaşmanın da gerçekleşmesi bekleniyor.

İstanbul ekibi Başakşehir ile Galatasaray arasında bundan sonra ufak sorunlarda oyuncunun bonservisinde pazarlık aşamaları devam ediyor. Sarı kırmızılılarla sözleşmesinin son yılına giren Emre Kılınç’ın Başakşehir’e transfer olmasının artık kısa süre içinde gerçekleşmesi bekleniyor.

EMRE KILINÇ GALATASARAY PERFORMANSI NASIL?

Geçtiğimiz sezonu Ankaragücü’nde kiralık geçiren milli futbolcu, Galatasaray ile toplam 80 maça çıktı ve 9 gol, 8 asistlik skor katkısı verdi.