Uğur Demirok Önemli Açıklamalara İmza Attı

Süper Lig’de kalma mücadelesi veren İttifak Holding Konyaspor ekibi, son haftalardaki üstün performansı ile büyük bir başarı sergiledi. Önce Başakşehir sonrasında Trabzonspor maçlarında adeta gol makinesi ekibine dönen ekip, lige tutunmayı da başardı.

Süper Lig’de tutunma başarısı gösteren İttifak Holding Konyaspor ekibinin başarılı oyuncusu Uğur Demirok da, ligin bitmesinin ardından önemli açıklamalarda bulundu.

Yeşil beyazlı takımda savunma mevkide top koşturan Uğur Demirok, Gaziantepspor maçının sonrasında herkesin Konya ekibine düştü gözüyle baktığını ifade etti. Fakat kendilerinin takım olarak önemli bir işi başardıklarını belirtti.

Böylesi Daha Anlamlı ve Güzel

Şampiyonluğa oynayan iki takımı güzel skorlarla yendiklerini söyleyen Uğur Demirok, böyle olunca daha anlamlı ve güzel olduğunu da ekledi.

Sezon genelinde ise hiç hak etmedikleri yerlerde mücadele verdiklerini söyleyen savunma mevki sporcusu, bu sezon yaşanan sıkıntılara rağmen ligde kaldıklarına değindi. Kulüp olarak küme düşmeyeceklerine her zaman inandıklarının altını çizen başarılı sporcu, inandıklarını ve sonucunda da başardıklarını vurguladı.

Takım olarak zoru seçtiklerini belirten Demirok, zoru da başardıklarını ifade etti. Ve Türkiye’de Başakşehir’den sonra en fazla konuşulan takımın da Konyaspor olabileceği düşüncesini paylaştı.

Yapmış oldukları 2 haftalık galibiyet serisini konuştuklarını belirten yeşil beyazlı sporcu, başarıyı bir kişi bile istememiş olsaydı şu an gelinen noktaya da ulaşılamayacağını belirtti.

Güncel Yazılar