Marin Anicic Alanyaspor Maçının Ardından Açıklama Yaptı

Süper Lig’de mücadele eden İttifak Holding Konyaspor ekibinin başarılı ismi Marin Anicic, önemli açıklamalara imza attı. Süper Lig’in zorlu bir lig olduğunu ifade eden yeşil beyazlı oyuncu, bu sezon ki başarısı ile de dikkatleri çekmişti.

Süper Lig’de mücadele eden İttifak Holding Konyaspor ekibinin başarılı ismi Marin Anicic, lig bitiminde önemli açıklamalarda bulundu. Ligin zorlu geçtiğini belirten sporcu, Alanyaspor maçının da zor olduğunu ifade etti.

Süper Lig’de sezonun heyecanı sona ererken, ligde kalma başarısı gösteren İttifak Holding Konyaspor’da keyif yaşanmaya devam ediyor. Ligin bitiminin ardından açıklama yapan ise yeşil beyazlı takımın başarılı oyuncu Marin Anicic oldu.

Biz Düşmeye Layık Bir Takım Değiliz

Bu sezon istikrarlı bir performans gösteren Anicic, yapmış olduğu açıklamada ise Süper Lig’in zorlu bir mücadele olduğunu belirtti.

Alanyaspor ile olan oyunda ise gol sevinci yaşayan Anicic, maçın zor olduğunu ifade etti. Ve sezonun kendileri açısından da zorlu geçtiğini ekledi. Önemli olanın ligde kalmak olduğuna da vurgu yaparak, ligdeki son maça rotasyonlu bir kadroya çıktıklarını söyledi.

 

İlk yarı iyi oynadıklarını ifade eden Anicic, ikinci yarıda ise hataların olduğunu ve maçı kaybettiklerini belirtti.

Konyaspor’un düşmeye layık bir takım olmadığına da dikkat çeken futbolcu, 4-5 maç art arda kaybedilirse sorun yaşandığını ekledi.

Güncel Yazılar