Uğur Demirok Maç Sonrasında Özür Açıklamasında Bulundu

Süper Lig’in 32’inci haftasında Gaziantep FK ile karşı karşıya gelen İttifak Holding Konyaspor, mücadeleden mağlup ayrıldı. Maça damga vuran olaylardan biri ise Uğur Demirok olmuştu. Maç sırasında takımın tecrübeli Teknik Direktörü Bülent Korkmaz’ın müdahalesi ile sakinleşen oyuncu, maç sonrası yaşananlar için de özür diledi.

Süper Lig’de 32’inci hafta mücadelesi için Gaziantep FK ve İttifak Holding Konyaspor ekipleri karşı karşıya geldi. Yeşil beyazlı takımın mağlup olduğu mücadelede maç akşamına damga vuran kişi ise Uğur Demirok olmuştu.

Yeşil beyazlı takımın başarılı sporcusu, mücadele sırasında verilen hakem kararlarına ve yaşananlara tepki göstermişti. Takımın tecrübeli Teknik Direktörü Bülent Korkmaz da bu duruma müdahale etmiş ve oyuncusunun sakinleşmesinde etkili olmuştu. Yeşil beyazlı oyuncunun teknik adamın yakasına yapışması ise güne damgasını vurmuştu.

Maç sonrasında ise takımın başarılı savunma oyuncusundan özür açıklaması geldi.

Yaptıklarım Doğru Değildi

Maç sonrasında yaşananlardan ötürü özür dileklerinde bulunan Uğur Demirok, arbedede hocasının kendisini kenara çektiğini ekledi. Hiçbir şeyin bitmediğini ve 3 maçın daha olduğunu ekledi.

Kendisinin de o adrenalinle düşmeyeceğini söylediğini ve yaptığının doğru olmadığının altını çizdi. Maç sonrasında da kendisinden özür dileklerinde bulunduğunu ifade etti.

3 maçta 2 galibiyet almayı planladıklarını ve kiminle oynanacağının hiçbir önemi olmadığını da vurguladı. Ve yapılması gerekeni bildiklerini ekleyerek, başarı dileklerinde de bulundu.

Güncel Yazılar