OZAN TUFAN SÜPER LİGE DÖNMEK İSTİYOR

28 yasındaki orta saha oyuncusu olan Ozan Tufan süper lige ülkesine geri dönmek istiyor. Kariyerine İngiltere Championship ekibi ve yakından tanıdığımız Acun Ilıcalı’ nın sahibi olduğu Hull City’ de kariyerine devam ediyor.

İnişli çıkışlı bir kariyer sahip olan 28 yasındaki tecrübeli isim Ozan Tufan artık İstanbul’ a dönmek istediği iddia ediliyor.

Championship ekibi olan Hull City ‘nin sahibi Acun Ilıcalı’ dan da izin isteyip bonservis konusunda yardımcı olmasını istedi. Futbol kariyerine İstanbul ‘ da bir takım da devam etmek isteyen 28 yasındaki orta saha oyuncusu olan Ozan Tufan’ ın adı siyah beyazlı takım Beşiktaş ile anılmaya başlandı.

Kulüp başkanı olan Acun Ilıcalı 28 yasındaki Ozan Tufan için en az 5 Milyon Euro bonservis bedeli beklediklerini oyuncusuna iletti.

Daha henüz sezon başında süper lig ekibi olan sarı lacivertli takım Fenerbahçe’ den 3 Milyon Euro bonservis bedeli ödenerek 3 yıllık sözleşme imzaladığı Ozan Tufan’ın geri dönüşüne Championship ekibi olan Hull City ‘nin sahibi Acun Ilıcalı sıcak bakmıyor.

Oyuncusu içim bir bonservis bedeli belirleyen kulüp başkanı bu bedel de bir teklifin gelmesi halinde kolaylığı o zaman sağlaya bileceğini Ozan Tufan ‘a iletti.

Siyah beyazlı takım Beşiktaş ‘ın da tecrübeli teknik adamı olan Şenol Güneş ‘in 28 yasındaki orta saha oyuncusu olan Ozan Tufan ile yakından ilgilendiği haberleri de daha fazla konuşulmaya başlandı.

OZAN TUFAN HULL CİTY’DE SEZONU NASIL TAMAMLADI?

28 yasındaki orta saha oyuncusu olan Ozan Tufan 1 temmuz da sarı lacivertli takım Fenerbahçe’ den 3 Milyon Euro bonservis bedeli ile Championship ekibi olan Hull City’ ye katıldı.

Championship ekibi olan Hull City ile 2025 yılına kadar da sözleşme imzalayan Ozan Tufan İngiliz ekibin de iyi bir sezon geçirdi diye biliriz.

Bu sezon takımı Hull City ile Championship de 42 lig maçında süre alan 28 yasındaki orta saha oyuncusu olan Ozan Tufan 8 gol katkısı sağladı.  Futbolculuk kariyerindeki en golü sezonu geçiren Ozan Tufan bundan öncesi takımlarında bu performansı sergileyememişti.

28 yasındaki orta saha oyuncusu olan Ozan Tufan 42 lig maçında 27 kez ilk 11 de süre alarak başlayan tecrübeli isim 2 sarı kart ile sezonu tamamladı.

OZAN TURAN İÇİN BEŞİKTAŞ ‘IN BİR GİRİŞİMİ YOK

Siyah beyazlı takım Beşiktaş ‘ın da tecrübeli teknik adamı olan Şenol Güneş’ in yakından takip ettiği isimlerden birisi olduğu iddia edilen ve transfer listesinde yer aldığı düşünülen Ozan Tufan için siyah beyazlı takımın net bir girişimi yok.

İstanbul ‘a süper lige dönmek isteyen Ozan Tufan için 5 Milyon Euro gibi bir bonservis bedeli de vere bilecek bir takım kolay kolay çıkmaz.