Ömer Ali Şahiner Medipol Başakşehir’de

Süper Lig ekiplerinden Konyaspor’un tecrübeli futbolcularından Ömer Ali Şahiner, ara transfer döneminin son günlerinde geçen sezon ligi şampiyon tamamlayan Medipol Başakşehir ile anlaşma sağladı.

Medipol Başakşehir Kulübü, Ömer Ali Şahiner’in transfer için Konyaspor ile bonservis bedeli konusunda 1 milyon 250 bin euro’da el sıkıştılar. Buna ek olarak Ömer Ali Şahiner, Konyaspor’daki alacaklarından vazgeçecek.

Böylelikle turuncu beyazlı takım, ara transfer döneminde Duarte ve J. Fernandes’in ardından üçüncü transferinide gerçekleştirirek takımını güçlendirmiş oldu.

Öte yandan Medipol Başakşehir’in önümüzdeki günlerde ara transfer döneminin sonlarında kadrosuna kattığı Ömer Ali Şahiner’in transferini resmi olarak açıklaması bekleniyor.

Konyaspor Ayrılığı Duyurdu

Konyaspor, geçtiğimiz günlerde Süper Lig’in son şampiyonu Medipol Başakşehir ile anlaşan futbolcusu Ömer Ali Şahiner’in ayrılığını duyurdu. Konyaspor’un resmi twitter hesabından yapılan duygusal bir paylaşım ile 29 yaşındaki orta saha oyuncusunun takımdan ayrıldığı belirtildi.

Kulübün yapmış olduğu bu videolu paylaşımda Ömer Ali Şahiner’in, Konya Büyükşehir Belediye Stadyumu’ndaki anları gösterildi ve ayrıca futbolcunun takımda attığı ilk golden başlayarak stadtan ayrılma anına kadar olan anları paylaşıldı.

Öte yandan paylaşılan videonun sonunda Ömer Ali Şahiner’in konuşmasına yer verildi.

Ömer Ali Şahiner’in Duygu Yüklü Açıklamaları

Konyaspor’da uzun yıllardır forma giyen tecrübeli futbolcu Ömer Ali Şahiner, yeni takımı olan Medipol Başakşehir ile anlaştı. Konyaspor, resmi twitter hesabından bu ayrılığı duyururken, paylaşılan videoda Ömer Ali Şahiner, duygu yüklü bir konuşma yaptı.

Bu şehirde büyüdüğünü söyleyen Ömer Ali Şahiner, Konyaspor’un yuvası olduğunu belirtti. Çalışarak ve çabalayarak bu şehrin evladı olduğunu ve hayal ettiği formayı yıllarca taşıdığını söyleyen Ömer Ali Şahiner, burada yaşadığı başarılardan ötürü çok mutlu olduğunu ifade etti.

Konyaspor’un formasını uzun yıllar boyunca gururla taşıdığını söyleyen 29 yaşındaki futbolcu, artık ayrılık vaktinin geldiğini ve burada kendisi üzerinde en ufak dahi emeği olan herkese teşekkürlerini iletti.

Ömer Ali Şahiner son olarak, aynı özveri, disiplin ve heyeacan ile yeni takımı olan Medipol Başakşehir ve onun başarıları için çalışıp çabalayacağını sözlerine ekledi.