Konyaspor’un Başarılı Oyuncusundan Zor Dönemde İç Isıtan Yardım Eli

Yeni tip koronavirüs salgını, tüm dünyada etkisini göstermeye devam ederken, spor kulüpleri de zor günler geçiriyor. Zor zamanları ise destek ile atlatmaya çalışan sporcular, bu süreçte çeşitli kampanyalar ile güzel işlere imza atıyorlar.

Tüm dünyanın ekonomisini derinden sarsan, 65 yaşın üstünde ve kronik rahatsızlığı bulunan kişilere sokağa çıkmanın yasak olduğu yeni tip koronavirüs salgınında, spor kulüplerinin başarılı oyuncuları da ihtiyacı olan kişilere yardım eli uzatmak adına çeşitli kampanyalara imza atmayı sürdürüyor.

Süper Lig ekiplerindan olan İttifak Holding Konyaspor ekibinin başarılı futbolcusu Selim Ay da, bu süreçte elini taşını altına koyan ve ihtiyacı olanlara yardım eli uzatan isimlerden biri oldu.

1000 Aileye Erzak Yardımı Yapacak

İttifak Holding Konyaspor Kulübü’nün sporcusu Selim Ay, 10 yıldır yeşil beyazlı formayı üstün bir başarı ile terletmesi ile biliniyordu. Fakat artık, yapmış olduğu bağış ve zor durumda ihtiyacı olan kişilere sunduğu kampanya ile gönülleri fethetmiş oldu.

Yeşil beyazlı kulübün başarılı oyuncu, Konya Valiliği tarafından belirlenmiş olan ailelere, erzak yardımında bulunacağını duyurarak, güzel bir davranışa örnek oldu. Bu anlamda başarılı oyuncunun, toplam 1000 aileye erzak yardımı yapacağı da öğrenildi. Öte yandan diğer futbolcuların da bu kampanyaya katılım sağlaması beklenmekte.