Konyaspor’da Son Transfer Kampa Katıldı

 

Konyaspor’da son transfer olan Brezilyalı hücum oyuncusu Rogerio Thuram, takımın kampına katıldı. Kendisinden büyük bir performans beklenen golcü oyuncunun, hücum hattında oldukça fazla etkili olması bekleniyor. Yapılan imza töreni sırasında da Brezilyalı futbolcu elinden gelenin n iyisini yaparak Konyaspor takımına ve taraftarlarına layık olmak istediğini vurgulamıştı. Antrenman esnasında oldukça istekli olduğu gözlenen yeni transferin takıma çok kolay uyum sağlayacağı da gözlendi. Atak ve seri bir oyuncu olan Thuram’ın, Konyaspor’un gol yollarına önemli katkılar yapması bekleniyor. Takım arkadaşlarıyla kısa sohbetler de yapan oyuncu daha sonra takımla çalışmaya devam etti.

Konyaspor’da Son Transfer Ve Diğer Oyuncular Çalışmalara Sabah Antrenmanı İle Başladılar

Devre arası hazırlıklarını yoğun bir antrenman programı ile geçiren yeşil beyazlı takım sabah antrenmanı ile güne başladı. Konyaspor’da son transfer Thuram’ın da hazır bulunduğu antrenman salonda ağırlık çalışması ve ısınma programı ile başladı. Ardından üz koşu yapan takım, kondisyona dayalı hız ve çabukluk çalışmaları yaptı. Daha sonra taktiksel çalışmalara başlayan Konyaspor’un antrenmanını Teknik Direktör Aykut Kocaman ve yardımcıları yönetti. Futbolcuların hırslı ve azimli olmaları ise göze çarpan önemli bir detaydı.

Sabah antrenmanını Kulüp Genel Sekreteri Mehmet Günbaş, Sportif Direktör Mehmet Yıldırım ve Kulüp Menajeri Seçkin Özdil de hazır bulunarak izlediler. Takımın ligin ikinci yarısında zorlu mücadeleler karşısında göstereceği performansı da taraftarlar ve kamuoyu tarafından merakla beklenen bir konu olarak öne çıkmaktadır.