Konyaspor Yeni Transferi Thuram’ı Renklerine Bağladı

Konyaspor yeni transferi Brezilyalı oyuncu Rogerio Thuram yeşil beyazlı kulübe 1,5 yıllık imza attı. Takımın hücum hattına yönelik yapılan bu transfer ise törenle duyuruldu. Konyaspor devre arası transfer çalışmaları kapsamında bir transferi daha sonuçlandırdı.

Konyaspor Brezilyalı golcü futbolcu Rogerio Thuram ile satın alma opsiyonu açık kalmak üzere,1,5 yıllık kiralık olarak özleşme imzaladı. Konyaspor transfer çalışmaları kapsamında takibinde olan Thuram ile Büyükşehir Stadı Toplantı salonunda Menajer Seçkin Özdil’in de katıldığı bir imza töreni düzenledi. Törende basına pozda veren taraflar, kamuoyuna da olumlu mesajlar verdiler.

Konyaspor Yeni Transferi Thuram: “Konyaspor’da Olduğum İçin Çok Mutluyum.”

Konyaspor yeni transferi imza töreni sırasında rahat ve huzurlu olduğu gözlemlenen Brezilyalı futbolcu, Bu transferin gerçekleştiği için, ayrıca büyük ve başarılı bir takım olan, tesisleri, stadı ve taraftarlarıyla çok büyük bir kulübe imza attığı için duyduğu mutluluğu dile getirdi. Brezilyalı golcü oyuncu geçen sezonun ilk yarısında Yunanistan ligi takımlarından Pas Lamia’da mücadele etti. Genel anlamda gole yakın ve hırslı bir oyuncu profili çizen Thuram, eski takımında sezonun ilk yarısında forma şansı bulduğu 15 maçta 6 gol attı. Konyaspor ile kiralık olarak sözleşme imzalayan futbolcu toplantı sonunda da Özdil ile birlikte yeşil beyazlı formayla poz verdi.

Konyaspor yetkilileri ise, Konyaspor transfer çalışmaları ile ilgili konuştu. Transfer çalışmalarının devam ettiğini ve takip ettikleri farklı oyuncularında olduğunu söylediler.