Konyaspor Eskihellaç’ı Gündemine Aldı

Bu sezon Süper Lig’de sergilediği başarılı performans sayesinde Avrupa biletini cebine koyan Konyaspor, transferde oldukça hareketli günler geçiriyor. Sezonun bitmesinin üstünden çok fazla bir zaman geçmemiş olmasına rağmen 3 oyuncuyla yaptığı anlaşmaları duyuran Yeşil Beyazlı takımda yeni transferler de deyim yerindeyse eli kulağında. Bununla birlikte küme düşen Yeni Malatyaspor’un en çok fark yaratan oyuncusu olan Mustafa Eskihellaç ile açıklama yapan Yeni Malatyaspor Teknik Direktörü Cihat Arslan, başarılı kanat oyuncusunun Beşiktaş ve Galatasaray’ın gündeminde olduğu gibi Konya temsilcisinin de gündeminde olduğunu açıkladı.

Bir Transfer Daha

Bu sezon Süper Lig’de sergilediği başarılı performans sayesinde ligi 3’üncü olarak tamamlayan Konyaspor, gelecek sezon Avrupa’da mücadele edecek olmanın heyecanını ve sorumluluğunu yaşyıro.

Teknik Direktör İlhan Palut yönetiminde transfer çalışmalarına devam eden Konya temsilcisi, daha şimdiden 3 oyuncuyla anlaşma sağladığını açıkladı ve transferde erkenci davranmasıyla taraftarından alkış topladı.

Bununla birlikte kulübün gelecek sezon hem Avrupa’da hem de Türkiye’de mücadele edecek olması nedeniyle daha da alternatifli bir kadro kurulması planlanıyor ve bu bağlamda Konyaspor adı birçok oyuncuyla birlikte anılıyor.

Bu oyunculardan birisi de artık Mustafa Eskihellaç. Sezonu 20 puanla son sırada tamamlayan Yeni Malatyaspor’un tartışmasız en değerli oyuncusu olan Eskihellaç, uzun bir süreden bu yana pek çok kulübün radarında olan bir oyuncu.

Nitekim Yeni Malatyaspor Teknik Direktörü Cihat Arslan da oyuncusuyla alakalı çarpıcı açıklamalar yaptı ve yetenekli kanadın Konyaspor’un gündeminde olduğunu ifade etti. Beşiktaş ve Galatasaray’ın net bir şekilde ilgilendiği genç kanat oyuncusunun oldukça çalışkan bir oyuncu olduğunu dile getiren Arslan, bir profesyonelden daha fazlası olarak nitelendirdiği oyuncusunun kulübe para kazandırmak istediğini dile getirdi.

Bu bağlamda oyuncunun bonservisli olması nedeniyle verilecek kararın Mali Kongre’den sonra verileceğini belirten Arslan, oyuncunun TFF 1.Lig’de mücadele etmesinin ona haksızlık olacağını ifade ederek oyuncusunu göklere çıkardı.

Kazananların Adresi

Hayatlarınıza renk katacak ve sizi her şekilde mutlu ve memnun edecek olan mobil bahis siteleri sayesinde sizler de taleplerinize yanıt alıyor olacaksınız. sıradan bir şans oyunu sitesi olmadığı gerçeğini de özellikle dile getirmek isteriz ve bu gerçek sizleri de markaya daha yakın hale getirecek ve hatta en sadık üyelerinden biri olmanızı da mümkün kılacaktır diye düşünüyoruz.  

Alkışlar Konyaspor’a

Konyaspor’un sosyal medya hesabından, 5 Haziran Dünya Çevre Günü dolayısıyla mesaj yayımlandı. Yeşil-beyazlı kulüp, yaptığı açıklamada ‘Yeşil Tribün Projesi’ kapsamında 23 bin 215 şişeyi geri dönüşüme kazandırdığını ifade etti.

Hatırlanacağı üzere Konya temsilcisi bir proje başlatarak şişelerini getiren taraftarlara belirli şişe sayısı sonrasında kendi sahasında oynayacağı maçlarda ücretsiz biletler sunuyordu. Bu bağlamda şahane bir projeye imza atan Konyaspor, çevrenin korunabilmesi adına duyarlı bir tavır sergiledi.

13 farklı karşılaşmada 4 bin 643 taraftarına ücretsiz bilet verdiğini dile getiren Konyaspor, gelecek sezon bu projeye devam edileceğini de duyurdu. Bununla birlikte Konyaspor’da yönetim açısından gerçekten ders olarak okutulacak bir anlayışın sergilendiğini belirtmek lazım.

Hem sportif anlamda gelen başarı, hem bu başarının sağlanabilmesi adına oluşturulan ortam hem de bu gibi projeler gerçekten çok ama çok değerlilerdi.