Karagümrük – İstanbulspor Maç Hazırlığı

Spor Toto Süper Lig’de 2022- 2023 sezonunun tüm heyecanı 8. hafta gerçekleşecek olan mücadeleler ile devam ediyor. Haftanın sonucu merak ile beklenen maçlarından bir tanesi de Karagümrük ve İstanbulspor arasında geçecek olan karşılaşma.

Karagümrük, Spor Toto Süper Lig kapsamında çıkmış olduğu maçlardan 3 beraberlik, 2 mağlubiyet ve 1 de galibiyet elde etmiştir. Bu sonuçlar doğrultusunda toplamda 6 puan elde ederek lig sıralamasında 13. sırada yerini almıştır. Karagümrük’ün çıkmış olduğu maçlar ve skorları ise şu şekildedir;  Karagümrük  2 – 4       Alanyaspor, Beşiktaş  4 – 1  Karagümrük, Karagümrük  4 – 1 Ankaragücü, Sivasspor   0 – 0     Karagümrük, Karagümrük  1 – 1 Giresunspor, Başakşehir 0 – 0 Karagümrük.

İstanbulspor, Spor Toto Süper Lig kapsamında çıkmış olduğu maçlardan 3 mağlubiyet, 2 beraberlik ve 1 de galibiyet elde etmiştir. Bu sonuçlar çerçevesinde toplamda 5 puan elde etmeyi başararak lig sıralamasında 15. sırada yerini almıştır. İstanbulspor’un çıkmış olduğu maçlar ve skorları ise şu şekildedir; İstanbulspor   0 – 2     Trabzonspor, Kayserispor 1 – 0                İstanbulspor,  İstanbulspor 0 – 4 Konyaspor,  Alanyaspor               0 – 1     İstanbulspor, Sivasspor  1 – 1                İstanbulspor,  İstanbulspor 2 – 2 Beşiktaş .

Karagümrük ve İstanbulspor’un ligin 8. haftasında karşı karşıya gelecekleri maç Vefa Stadı’nda oynanacak.

Karagümrük’ün Maç Hazırlığı

Spor Toto Süper Lig’in 8. haftasına gelindiğinde İstanbulspor ile tüm kozlarını paylaşmak ve 3 puanı elde etmek için galibiyet arayışına girecek olan Karagümrük takımı, maç için çalışmalarını tam hız şekilde sürdürmekte. Isınma hareketleri ile başlayan antrenmanlarda, kondisyon çalışmaları ve antrenörler eşliğinde taktik çalışmaları gerçekleştirilmekte. Yönetim ve futbolcular bu maçtan galip ayrılarak 3 puanı hanelerine yazdırmak için ellerinden gelen ve ellerinden gelenin daha fazlasını yapmak için çalışmalarına devam etmekte.

Spor Toto Süper Lig’de 6 puan elde ederek 13. sırada yer alan Karagümrük takımı, yalnızca 1 adet galibiyete sahip. Bu gidişata bir son vererek sürekli bir şekilde galibiyet alarak yükselme hedefi bulunan Karagümrük takımı, bunun için ilk adım olarak İstanbulspor’u yenilgiye uğratıp 3 puana hak kazanmak istiyor.

İstanbulspor’un Maç Hazırlığı

Spor Toto Süper Lig’in 8. haftasında Karagümrük ile karşı karşıya gelerek kıyasıya mücadele verecek olan İstanbulspor, takım adına olan kötü gidişata bir son vererek galibiyet kazanmak ve 3 puanın sahibi olmak istiyor.

Spor Toto Süper Lig’de toplam olarak 5 puan elde ederek 15. sırada yer alan İstanbulspor, Karagümrük’ü yenilgiye uğratarak puanını yükseltmenin peşinde. Tabi ki bunun sıkı çalışmalar ile gerçekleşeceğinin farkında olan takım, 3 puanı kazanarak rakibini mağlubiyete uğratmak için çalışmalarına tam hız şekilde devam etmekte. Oyuncular ısınma hareketleri ile başladıkları çalışmaların yanı sıra kondisyon çalışmaları, çeşitli pas çalışmaları gibi uygulamalar ile maça hazırlanıyor.