İttifak Holding Konyaspor Ekibi Deplasman Maçına Hazırlık Yapıyor

Süper Lig’de 27’inci hafta mücadelesi için Gençlerbirliği ekibine konuk olacak Konya ekibi hazırlıklarına devam ediyor. Deplasman mücadelesinden galip ayrılmak isteyen ve Fenerbahçe galibiyetiyle bir seri edinmek isteyen yeşil beyazlı ekip, tempolu bir hazırlık sürecine başladı.

 

Süper Lig’in 27’inci haftasında Gençlerbirliği ekibine konuk olacak İttifak Holding Konyaspor ekibi, müsabakadan galip ayrılmak istiyor. Ligin 26’ıncı haftasında Fenerbahçe ile karşı karşıya gelen ve 1-0 skorla galip ayrılmayı başaran yeşil beyazlı kulüp, bu mücadeleden de galip ayrılmak ve ikinci sezonun başarısını son haftalarda göstererek düşme potasından uzaklaşmak istiyor.

 

Takımdan Ayrı Çalıştılar

 

Teknik Direktör Bülent Korkmaz ile ilk galibiyet sevincini yaşayan yeşil beyazlı kulüp, deplasman mücadelesinin hazırlıklarına yoğun bir tempo ile devam ederken, Kayacık Tesisleri’nde yoğun bir kar yağışı altında gerçekleşen idmana koşu ve ısınma hareketleri ile başlandı. Sonrasında 5’e 2 koşu çalışması ve açma germe hareketleri ile tamamlanan idmanda takımdan ayrı olarak çalışmalarını sürdürenler ise Faruku Miya ve Marin Anicic oldu.

 

İttifak Holding Konyaspor ekibinin antrenmanında, Faruku Miya ve Marin Anicic, tedavilerinin devam etmesi sebebiyle ayrı olarak çalıştılar.