İttifak Holding Konyaspor Ekibi Deplasman Maçına Hazırlanıyor

Süper Lig’in 25’inci haftasında İttifak Holding Konyaspor ve Yeni Malatyaspor karşılaşması için yeşil beyazlı kulüpte hazırlıklar başladı.

Süper Lig’in 25’inci haftasında Yeni Malatyaspor ekibi ile karşı karşıya gelecek olan İttifak Holding Konyaspor ekibi, hazırlıklarına şimdiden başladı.

Kendi evinde galibiyet yaşamaya hasret kalan yeşil beyazlı kulüp, özellikle de Kasımpaşa maçının ardından düşme potasına tehlikesi ile karşı karşıya kaldı. Bu süreçte artık galibiyete mecbur kalan Konya ekibi, Malatya maçına da sıkı bir şekilde hazırlık sürecine girdi.

Galibiyete Büyük Anlamda İhtiyaç Var

Ligin 25’inci haftasında 7 Mart Cumartesi günü deplasman mücadelesi için Yeni Malatya ekibi ile karşılaşacak olan ekip, Kayacık Tesisleri’nde hazırlıklarına sıkı bir tempo ile ve galibiyet hedefi ile başladı.

Takımın yönetiminde ise tecrübeli Teknik Direktör Bülent Korkmaz yer aldı. İdmana koşu ve ısınma hareketleri ile başlayan yeşil beyazlılar, gruplara ayrılarak ayak tenisi yaparak idmanını tamamladı.

Antrenmanda tedavisi hala devam eden Serkan Kırıntılı, Deni Milosevic ve Faruku Miya da takımdan ayrı olarak çalışmalarını sürdürdü.