Volkan Demirel Başkent Ekibi İle Anılıyor

Ülkemizde yaşanan Kahramanmaraş merkezli depremlerin ardından Hatayspor, Süper Lig’den çekilme kararı almıştı.

Hatayspor bu süreçte birçok oyuncusunu Süper Lig ‘in başka takımlarına göndererek futbol kariyerlerine devam etmesini sağlamıştı.

Oyuncuların ayrıldığı bu zor süreçte takımın teknik patronu olan Volkan Demirel ise hangi takım ile anlaşacağı nereye gideceği merak ediliyor.

41 yaşındaki teknik adam Volkan Demirel için birçok takımın adı geçmeye başlarken bu takımlardan birisi de başkent ekibi MKE Ankaragücü oldu.

Başkent ekibi MKE Ankaragücü ise 41 yaşındaki teknik adam Volkan Demirel ile ilgilenmediklerini sezonun geri kalan kısmında eski oyuncusu ve şuan da takımın antrenörlüğünü yapan Sedat Ağçay ile sezona devam etmek istiyorlar. Öte yandan MKE Ankaragücü’nde ki oyuncular da Sedat Ağçay ile yola devam etmek istediklerini sarı lacivertli takımın yöneticilerine bildirdiler.

Ümit Milli Takım İddiaları Da Devam Ediyor

41 yaşındaki teknik adam Volkan Demirel ülkemiz de yaşanan Kahramanmaraş merkezli depremlerin ardından Hatayspor’ un lig den çekilmesi ile boşta kaldı.

Şua anda herhangi bir takım çalıştırmayan 41 yaşındaki teknik adam Volkan Demirel süper lig de birçok takım ile adı geçmeye başladı.

Süper lig de düşme hattında yer alan MKE Ankaragücü ile sık sık adı geçse de kulüp bu haberleri doğrulamazken MKE Ankaragücü’nde ki oyuncular da Sedat Ağçay ile yola devam etmek istediklerini sarı lacivertli takımın yöneticilerine bildirdiler.

Şimdilik başkent ekibi MKE Ankaragücü iddiaları çürürken, 41 yaşındaki teknik adam Volkan Demirel içim ümit milli takım teknik direktörlüğü için adı da geçmeye başladı.

Ümit milli takım da Tolunay Kafkas‘ın ayrılışı sonrası teknik direktörlüğü için Arda Turan, Volkan Demirel ve Ömer Erdoğan’ın isimleri geçmeye başladı.

41 yaşındaki teknik adam Volkan Demirel ümit milli takımdan gelen teklife ise sıcak bakmadığı kariyerine kulüp çalıştırarak devam etmek istediği söyleniyor.

Volkan Demirel Teknik Direktörlük Kariyeri

41 yaşındaki teknik adam Volkan Demirel teknik direktörlük kariyerine yıllarca formasını kalesini ve kaptanlığını yaptığı sarı lacivertli takım Fenerbahçe ‘ de başladı.

2019 / 2020 sezonun da Emre Belözoğlu ile beraber aynı ekip te yer alan Volkan Demirel sarı lacivertli takım Fenerbahçe ‘ de yardımcı Antrenör olarak kariyerine başladı.

Sarı lacivertli takım Fenerbahçe ‘ den sonra ilk takım çalıştırdığı ekip ise Fatih Karagümrük oldu. Fatih Karagümrük ‘ te 24 maça çıkan Volkan Demirel 1,71 maç bası puan ortalaması yakaladı.

Fatih Karagümrük ile 2021 / 2022 sezonunu 57 puan ile 8. Sırada yer alarak tamamlamışlardı.

Bu sezon ise Hatayspor ile sezon basında anlaşarak takımın başına geçen Volkan Demirel süper lig de 22 karşılaşmaya çıka bilirken 23 puan toplaya bildiler.