Konyaspor Transfer İçin Boyd’u İstiyor

Konyaspor transfer için çalışmalarına devam ediyor. Hedefi hücum pozisyonuna takviye olan takım, Beşiktaşlı Tyler Boyd‘u transfer listesine aldı. Oldukça sıkıntılı bir sezon geçiren, art arda aldığı kötü sonuçlarla düşme potasına kadar yaklaşan Konyaspor’da gündemin en önemli konusu ise transfer çalışmaları olarak belirlendi. Ve bu doğrultu da transferler yapmaya başladı. Ayrıca transfer dönemi bitmeden de yeni transferleri bitirmek istiyor. Bu noktada gündeme gelen ilk ismin ise Beşiktaş’tan Tyler Boyd olduğu öğrenildi.

Geçtiğimiz günlerde golcü futbolcu Rogerio Thuram’ı transfer eden Anadolu temsilcisi, bir ya da birkaç transfer daha yapmak istiyor. İşte Beşiktaşlı takımdan da 25 yaşındaki oyuncuyu renklerine bağlayarak hücum gücünü iyice artırmak istiyor. Abdullah Avcı’nın ikinci yarıda takımda düşünmediği ABD’li futbolcuyla görüşmelerini sürdüren yönetimin bu transfere kısa süre içinde noktayı koyması bekleniyor.

Şenol Güneş Konyaspor’un Kampını Ziyaret Etti

Bu gelişmeler yaşanırken A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş, devre arası kamp hazırlıklarını Antalya Belek’te sürdüren Konyaspor’un kampına bir ziyaret gerçekleştirdi. Teknik Direktör Aykut Kocaman, Kulüp Menajeri Seçkin Özdil ve Sportif Direktör Mehmet Yıldırım tarafından karşılanan Şenol Güneş’e A Milli Takım Yardımcı Antrenörü Bayram Bektaş ve TFF Milli Takımlar Müdürü Hüseyin Coşkun da eşlik etti. Genel Sekreter Mehmet Günbaş’ın da hazır bulunduğu ziyarette A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş, kamp çalışmaları hakkında bilgi aldı. Görüşmeler yapıldıktan sonra da Güneş, kamptan ayrıldı.

Konyaspor transfer çalışmalarına devam ederken, takım da teknik ekibin yönetimi altında ikinci devre için hazırlıklarına devam ediyor.

Diğer Konyaspor haberleri için.