KONYASPOR EVİNDE GALİBİYET ARAYACAK

Spor Toto Süper Lig’in 37. haftasında İttifak Holding Konyaspor takımı kendi evinde, kendi sahasında Hatayspor ile karşı karşıya gelecek. Maç bugün, 24 Nisan Cumartesi günü saat 13:30’da başlayacak. Ev sahipliğinde Medaş Konya Büyükşehir Stadı’nda oynanacak.

İttifak Holding Konyaspor takımı bu maçı kazanarak hem puanını hem de sıralamasını yülsetlmek istiyor. Kalan 6 haftayı galibiyetle kapatmak isteyen İttifak Holding Konyaspor’un hedefi haftaları kayıpsız bir şekilde tamamlamak ve başarılarına başarı eklemek. Rakibi Hatayspor ne kadar zorlu olsa da İttifak Holding Konyaspor takımı rakibini kendi evinde yenerek 3 puanı kendi hanesine rahatlıkla yazmak istiyor. İlhan Palut yönetimindeki İttifak Holding Konyaspor takımı bu maçı kazanmak ve galibiyeti göğüslemek için sahaya çıkacak.

KONYASPOR MAÇA HAZIR

Süper toto süper Lig’in 37. haftasında İttifak Holding Konyaspor takımı haftaya galibiyetle kapatmak istiyor. Bugüne kadar Konyaspor takımı on galibiyet, 11 beraberlik ve 13 mağlubiyet olarak sahadan ayrıldı. Süper Toto Süper Lig’in 37. haftasında 41 puanla 13. sırada giren İttifak Holding Konyaspor’un hedefi haftayı galibiyetle kapatarak 44 puana ulaşmak. İttifak Holding Konyaspor takımı kendi evinde oynanacak olan bu maç için tüm hazırlıklarını tamamladı. Bu maçı kazanarak 44 puana ulaşmak isteyen İttifak Holding Konyaspor takımı Hatayspor’a izin vermeden maçı kazanmak istiyor.

Maç için hazırlıklarını tamamlayan İttifak Holding Konyaspor takımı bu maçı kazanarak evinde galibiyeti gözlemek istiyor. Üç puanla 44 puan ulaşacak olan İttifak Holding Konyaspor takımı son haftalara galibiyetle kapatarak orta sıralardaki yerini sağlamlaştırmak istiyor.

Spor Toto Süper ligin ilk yarısında Hatayspor ev sahipliğinde oynanan maçı ev sahibi takım 2-1 kazanmıştı. İttifak Holding Konyaspor maçı rövanşını almak için kendi evinde sahaya çıkacak. Rakibine izin vermeden 90 dakikanın her saniyesinde tane de küçük olan Konyaspor takım bu maçı kazanmak istiyor.

MAÇ NEREDE VE SAAT KAÇTA

Belki de süper Lig’in 37. haftasında İttifak Holding Konyaspor takımı kendi evinde, kendi sahasında, Medas Konya Büyükşehir Stadı’nda Hatayspor ile karşı karşıya gelecek. Karşılaşmaya canlı olarak beIN Sports üzerinden izleyebilirsiniz.