KONYASPOR DEPLASMANDAN 3 PUAN İSTİYOR

Spor Toto Süper Lig’in 34. haftasında ittifaka dün Konyaspor takımı deplasmanda Sivasspor ile karşı karşıya gelecek. Maçının hazırlıkları tamamlayan Konyaspor takımı bu maçı kazanarak üç puanı kendi ha nedenle yazdırmak istiyorlar. Evlerine galibiyetle dönmek isteyen Konyaspor takımı Sivasspor karşısında kesin bir galibiyet arayacaklar.

KONYASPOR MAÇA HAZIR

Konut takımı olan ittifak Holding Konyaspor takımı deplasmanda oynanacak olan maç için tüm hazırlıklarını tamamladı. Şu an süper Toto Süper Lig’de 40 puanla 11. sırada yer alan Konyaspor takımı bu maçı kazanarak hem sıralamasını hem de puanını yükseltmek istiyor. Konyaspor takımı deplasmanda oynayacağı maçı kazanmak için sahaya çıkacak.

90 dakikanın her saniyesinde sahada ter dökecek olan Konyaspor takımı bu maçı kazanarak üç puanı kendi hanesine yazdırmak istiyor. İlhan Palut yönetimindeki Konyaspor ekibi bu maçı kazanarak yüksel işlerine devam etmenin peşine düşecek. İlhan Palut öğrencilerine güveniyor.

Maç için tüm hazırlıklarını tamamlayan İlhan Palut ve öğrencileri Sivasspor karşısında kesin bir galibiyet ve üç puan arayacaklar. Galibiyet sonucuyla 43 puanla yükselecek olan Konyaspor takımı Sivasspora izin vermeden 90 dakikayı tamamlamak istiyor. Özellikle kalitesini korumak ve kapatmak isteyen Konyaspor takımı savunmasıyla kalesini korumayı ve bunu maçın her saniyesinde başarmayı düşünüyor.

Tüm hazırlıklarını tamamlayan Konyaspor hazırlıklarını bitirdim Sivas’a geçti. Kalan hazırlıklarında orada yapacak olan Konyaspor takımın maçı kazanmak için sahaya çıkacaklarını ve galibiyetlerini taraftarlarına armağan edeceklerini söylediler.

MAÇIN MUHTEMEL İLK 11’LERİ

Demir Grup Sivasspor: Ali Şaşal, Ahmet Oğuz, Caner, Robin, Uğur, Claudemir, Fajr, Hakan Arslan, Gradel, Boyd, Yatabare

İttifak Holding Konyaspor: Sehic, Skubic, Ahmet Çalık, Abdülkerim, Guilherme, Milosevic, Jevtovic, Amar Rahmanovic, Hadziahmetovic, Bytyqi, Cikalleshi

MAÇ NEREDE VE SAAT KAÇTA

Spor Toto Süper Lig’in 34. haftasında ittifak Holding Konyaspor bugün, 11 Nisan Pazar günü saat 13:30’da deplasmanda Sivasspor’un konu olacak. Demir grup Sivasspor ile karşı karşıya gelecek olan ittifak Holding Konyaspor takımı Sivas yeni 4 Eylül Stadı’nda rakibiyle karşı karşıya gelecek ve kozlarını paylaşacak. Maçın hakemlik görevini Zorbay Küçük üstlenecek. Karşılaşmayı canlı olarak beIN Sports üzerinden izleyebilirsiniz.