İttifak Holding Konyaspor Transferlere Devam Ediyor

Süper Lig’de mücadele eden İttifak Holding Konyaspor Kulübü, yeni sezon hazırlıklarına devam ediyor. Yeşil beyazlı kulüp orta saha, kanat ve sağ bek mevkilerini güçlendirmek için kolları sıvadı. Kulübün transfer komitesinin, gereken mevkilere takviyeler yapılması için görüşmelere devam ettiği öğrenildi.

Süper Lig’de mücadele eden İttifak Holding Konyaspor Kulübü, yeni sezon hazırlıklarına sıkı bir çalışma programı ile devam ediyor. Gelecek dönem daha iddialı bir kadroyla daha üst sıralarda yer almak isteyen yeşil beyazlı kulüp, özellikle de bazı mevkilerde takviyelere ihtiyaç duyuyor.

Konyaspor ekibinde, orta saha, kanat ve sağ bek için yeni isimlere ihtiyaç olurken, yeşil beyazlı kulübün transfer komitesinin de gereken mevkilere takviye yapılması adına görüşmelere başladığı öğrenildi.

3 Bölgeye Daha Takviye

Golcü transferini bu hafta bitirmek isteyen İttifak Holding Konyaspor, yeni sezonunda takım sayısının artması ve önceki sezonki sıkıntıların yaşanmaması adına da kadroyu geniş tutmaya yöneldi.

Forvet transferlerinin yanı sıra 3 bölgeye daha takviye yapılması düşünülürken, golcü transferlerin haricinde orta saha, kanat ve sağ bek mevkiler için de transfer komitesi arayışlarını sürdürüyor.

Yeşil beyazlı kulübün yeni sezon hazırlıklarında, transfer dönemi bakımından önceliğin de forvet mevki için olacağı belirtildi.

Güncel Yazılar