İttifak Holding Konyaspor Deplasmandan 1 Puan İle Döndü

Spor Toto Süper Lig’in 42. ve son haftasında İttifak Holding Konyaspor, 15 Mayıs Cumartesi günü deplasmanda Fraport TAV Antalyaspor’a konuk oldu. İki takım arasındaki bu mücadelede gol sesi çıkmayınca karşılaşma golsüz eşitlik ile 0 – 0 berabere sona erdi.

Bu sonuç ile birlikte kendi sahasında oynadığı maçta berabere kalan teknik direktör Ersun Yanal önderliğindeki Fraport TAV Antalyaspor, bu sezon Süper Lig’de 17. Beraberliğini almış oldu. Öte yandan deplasmanda oynadığı maçta berabere kalan teknik direktör Ersan Parlatan yönetimindeki İttifak Holding Konyaspor ise bu sezon Süper Lig’de 14. Beraberliğini elde etmiş oldu.

Fraport TAV Antalyaspor ve İttifak Holding Konyaspor Maçının Kadroları

Spor Toto Süper Lig’in 42. ve son haftasında Antalya Stadyumu’nda Fraport TAV Antalyaspor ile İttifak Holding Konyaspor kozlarını paylaştı. Ev sahibi Fraport TAV Antalyaspor, rakibi İttifak Holding Konyaspor karşısında Boffin, Veysel Sarı, Naldo, Bünyamin Balcı, Kudryashov, Hakan Özmert, Nuri şahin, Sam, Fredy, Amilton ve Lukas Podolski 11’i ile maça başladı.

Öte yandan konuk takım İttifak Holding Konyaspor ise rakibi Fraport TAV Antalyaspor karşısında Sehic, Ahmet Çalık, Abdülkerim Bardakcı, Skubic, Guilherme, Jevtovic, Diomande, Shengelia, Rahmanovic, Skedika ve Cikalleshi 11’i ile sahaya çıktı. Ayrıca ev sahibi Fraport TAV Antalyaspor’da Mevlüt Ekelik, Gökdeniz Bayrakdar ve Drole; konuk takım İttifak Holding Konyaspor’da ise İsmail Güven, Dacı, Doğan Gölpek, Ahmet Karademir ve Volkan Fındıklı oyuna sonradan dahil olan oyuncular oldular.

Fraport TAV Antalyaspor ve İttifak Holding Konyaspor’un Puan Durumu

Spor Toto Süper Lig’in 42. ve son haftasında oynanan maçta İttifak Holding Konyaspor, deplasmanda Fraport TAV Antalyaspor ile yenişemedi ve 0 – 0 berabere kaldılar. Bu sonuç ile birlikte kendi sahasında oynadığı maçta 1 puan alan ev sahibi Fraport TAV Antalyaspor, Süper Lig’i 44 puan ile 16. Sırada tamamlamış oldu. Öte yandan deplasmanda oynadığı maçtan 1 puan ile dönen konuk takım İttiffak Holding Konyaspor ise Süper Lig’i 50 puan ile 11. Sırada bitirmiş odu.