Galatasaray’da Hangi İsimlere Transfer Teklifi Geldi

Sarı kırmızılı takım Galatasaray yeni sezon öncesinde ilk hazırlık kampı etabını Avusturya’ da tamamladılar. Galatasaray’da yeni sezon hazırlıkları kapsamında 10 gün süren ve Avusturya’nın Graz kentinde yapılan kamp tamamlarken İstanbul dönerek Şampiyonlar ligi ön eleme maçı için hazırlıklarına başladılar. Florya ‘ da kaldıkları yerden durmadan yoğun bir tempo ile yeni sezona hazırlanan sarı kırmızılı takım da transfer de devam ediyor.

Devler ligi ön eleme maçı için hazırlıklarını sürdüren sarı kırmızılı takım da yeni sezon öncesinde hazırlık süreci iyi giderken bir yandan da yönetim takımı güçlendirmek için transfer çalışmalarına son sürat devam ediyorlar.

Yoğun bir transfer süreci içerisinde olan sarı kırmızılı takım Sol bek için İspanyol oyuncu Angelino ile güçlenen sarı kırmızılı takım da hücum da ise eksi oyuncusu Halil Dervişoğlu ile güçlendirdiler.

Sarı kırmızılı takım da transfer sürecinde gelen oyuncular kadar ayrılacak ve transfer teklifi gelen oyuncular da merak edilmeye devam ediyor.

Sarı kırmızılı takımda önceki gün sponsorluk anlaşması için düzenlenen basın toplantısında Galatasaray Sportif A.Ş. Başkan Vekili Erden Timur, 7 – 8 oyuncuya teklif geldiğini ve bu isimleri kadroda tutmak istediklerini uzun süredir söylüyorlar.

Boey, Nelsson, Barış Alper Yılmaz, Lucas Torreira, Nicolo Zaniolo, Abdülkerim Bardakcı ve Dries Mertens’ e ciddi tekliflerin geldiği bilinse de sarı kırmızılı takımın bu isimlerin hiç birisinin satışına izim vermeyecek istemiyor gibiler.

BARIŞ ALPER YILMAZ VE LUCAS TORREİRA’YA İTALYAN EKİBİ LAZİO TALİP

Sarı kırmızılı takımın genç oyuncusu olan sağ çizgide ve görev verildiğinde hücum da Santrafor da da süre alan Barış Alper Yılmaz İtalyan devi Lazio nun transfer listesinde.

Geçtiğimiz sezon İngiltere Premier lig ekibi olan Arsenal‘dan kadrosuna kattıkları altı numara Lucas Torreira içinde İtalyan ekibi Lazio uzun süredir ilgileniyor olsa da Sarı kırmızılı takımın ki olsun da elinden çıkarmayı düşünmüyor.

İtalya’dan bir başka ekip olan juventus ise sarı kırmızılı takımın devre arasında Roma’dan kadrosuna kattı genç oyuncu Nicolo Zaniolo nun peşinde. Nicolo Zaniolo için Juventus’un 22 milyon Euro teklif ettiği kaydedildi. Galatasaray’ın talebinin ise 35 milyon Euro olduğu ifade edildi.

PREMİER LİG EKİPLERİ BOEY VE NELSSON PEŞİNDE

Sarı kırmızılı takımın Danimarkalı stoperi Victor Nelsson’la Tottenham’ın ilgilendiği ve 22 milyon Euro teklif ettiği belirtildi. Sarı kırmızılıların ise 25 milyon talep ettiği aktarılırken en çok gerçekleşmesi muhtemel transfer de Nelsson’un takımdan gitmesi ola bilir.

Sezon başında sarı kırmızılı takımın kadrosunda dahi düşünmediği genç sağ bek Sacha Boey’e Premier Lig ekiplerinden Arsenal ciddi ilgileniyor. Oyuncusu bir yıl daha kadrosunda tutarak şampiyonlar ligindeki performansına göre gelecek sezon transferine izin verebilir. İngiliz ekibinin 14 milyon Euro önerdiği Boey için Galatasaray’ın ise 20 milyon Euro istediği belirtildi.