Deplasman Mücadelesi Öncesinde Bülent Korkmaz’dan Açıklama Geldi

İttifak Holding Konyaspor ekibinin yeni Teknik Direktörü Bülent Korkmaz, yeşil beyazlı ekibin geçmiş süreçte yaşamış olduklarının unutulacağını söyledi. Artık gelecek zamanda taraftarın desteği ve takımın da saha içerisinde yer alacak mücadelesi ile istenilen başarının alınacağını belirtti.

Süper Lig’in 23’üncü haftasında Kayserispor ekibi ile deplasman mücadelesi verecek İttifak Holding Konyaspor ekibi, maç hazırlıklarına Kayacık Tesisleri’nde yapmış olduğu antrenmanla devam etti. İdmandan öncesinde ise açıklama yapan tecrübeli Teknik Direktör Bülent Korkmaz, bu haftaki mücadelede geçmişin unutulacağını söyledi. Yapılan analizlerde kendi istediklerini oyunculara yönelttiğini de belirten teknik adam, “Onun için çalışıyoruz zaten. Bu hafta o reaksiyonu göreceğimizi düşünüyorum. Zaten her haftanın bir hikayesi var ama her hafta zor” ifadelerini kullandı.

“Her şeyimizi vereceğiz”

Bu zorluğu aşmak için de o savaşın, mücadelenin, yüreğin, inanmışlığın, cesaretin gösterilmesi gerektiğinin ve bunların da oyuncular tarafından gösterileceğinin altını çizen hoca, “Başta ben bu takımın teknik direktörü olarak ekibimle beraber bunu yapacağız ve oyuncularım da sahada bunu uygulayacaklar” dedi.

Her şeylerini vereceklerini özellikle belirten Korkmaz, taraftarın da desteğinin geleceğini, bu destek ile saha içindeki mücadelede de istenilenin alınacağını da ekledi.